Wesela z duszą

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj
Dla nas wesela są jak dzieła sztuki
Dla nas wesela są jak dzieła sztuki
Dla nas wesela są jak dzieła sztuki

O sztuce mówi się, że jest dzieckiem Natury i wnuczką Boga. Ta myśl nam przyświeca, gdy aranżujemy uroczystości ślubne oraz imprezy rodzinne i okolicznościowe.

Nasze wesela mają dwa motywy przewodnie. Pierwszy to przyroda i piękno naturalnego otoczenia. Drugi to tradycja z jej inspirującą obrzędowością i barwną symboliką.
O weselach myślimy tradycyjnie i nowocześnie. Realizujemy marzenia o uroczystościach, które zostają we wspomnieniach jak obrazy – prawdziwe dzieła sztuki.

Wesela w Karczmie…
Wesela w Karczmie…
Wesela w Karczmie…

 • mają tradycyjną formę. Zawierają akcenty tradycji typowej dla naszego regionu lub – na życzenie Gości – charakterystycznej dla regionalnej kultury naszych odwiedzających.
   
 • Mogą mieć wystrój ludowy, styl retro lub boho, czyli artystycznej bohemy, w której nie brakuje etnicznych symboli. są pełne muzyki. Współpracujemy z muzykami ludowymi, którzy na życzenie Gości mogą urozmaicić uroczystość o wykonania klasycznych i folkowych utworów.
   
 • Są aranżowane z troską o detale, które naszym Weselnikom kojarzą się z ich kulturą, ojczyzną, miejscem pochodzenia i domem rodzinnym. Należą do nich elementy wystroju, menu, aranżacja muzyczna.
Nowoczesne wesela rustykalne
Nowoczesne wesela rustykalne
Nowoczesne wesela rustykalne

 • są organizowane o każdej porze roku. By tradycji stało się zadość, do wystroju i aranżacji imprezy dodajemy najpiękniejsze akcenty świąteczne – zgodne z Kalendarzem Roku.
   
 • mogą być przytulne i intymne, lub wystawne i z rozmachem. Do dyspozycji mamy dwie klimatyzowane i komfortowo urządzone sale. Sala główna z antresolami pomieści 120 osób. Na drugiej sali może biesiadować 40 osób.

Każdą uroczystość ubieramy w zmysłowe doświadczenia, autentyczne emocje i głęboko zapadające w serca wspomnienia.
Imprezy w Karczmie Taberskiej mają prawdziwą duszę i oryginalny styl.
Przeżyjcie to na własnej skórze!