Dwór Kolesin

Karczma dla dzieci

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj
Karczma dla dzieci
Karczma dla dzieci
Karczma dla dzieci

Nasza rodzinna Karczma Taberska uwielbia gościć dzieci. Wszystkie i bez wyjątku.

W każdym wieku, kondycji, temperamencie i nastroju. Raczkujące, biegające, skaczące, sprawne w pełni i nie do końca, grzeczne bardzo i trochę mniej, spokojne i rozważne, energiczne i ruchliwe. Dla wszystkich dzieci znajdzie się u nas miejsce i zajęcie. 

Zabawa i edukacja
Zabawa i edukacja
Zabawa i edukacja
Zabawa i edukacja

Na świeżym powietrzu, pośród zieleni i w zaciszu drzew znajduje się plac zabaw. Tutaj ruch to zdrowie, zdrowie to zabawa, zabawa to beztroska przyjemność. Nudzie wstęp wzbroniony.

Krótki spacer po ogrodowych alejkach dzieli plac zabaw od zagrody edukacyjnej ze zwierzętami — kucami, kozami i owcami. 

W Karczmie urządziliśmy dzieciom prawdziwą bawialnię. To królestwo dla wyobraźni i pokój do zabawy — bezpiecznej i pod nadzorem rodziców, którzy z sali restauracyjnej do pokoju zabaw mają „żabi skok”.
Zapraszamy
Zapraszamy|W Karczmie urządziliśmy dzieciom prawdziwą bawialnię. To królestwo dla wyobraźni i pokój do zabawy — bezpiecznej i pod nadzorem rodziców, którzy z sali restauracyjnej do pokoju zabaw mają „żabi skok”.
Akademia Cioci Joli
Akademia Cioci Joli
Akademia Cioci Joli
Akademia Cioci Joli

Jeśli w naszej „sali krumskiej” wpadnie Wam w oko piec do pieczenia chleba, to musicie wiedzieć, że tu odbywają się zajęcia z wypiekania chleba z cyklu „Od ziarenka do bochenka”, organizowane pod szyldem Akademii Cioci Joli.

Nasza Akademia Cioci Joli działa od wielu lat. Bywają w niej dzieci przedszkolne i szkolne, młodsze, starsze i prawie dorosłe, którym pokazujemy wiejskie życie oraz tradycyjne obrządki i rytuały.
Łącząc przyjemne z pożytecznym, zabawę z nauką, skłaniamy dzieci do ekologicznego myślenia i troski o przyrodę. Szacunku do środowiska i miłości do ziemi nie da się wyczytać z samych książek. Trzeba ich doświadczyć osobiście, zobaczyć na własne oczy i przeżyć na własnej skórze. 
 

WIĘCEJ