Opinie Gości

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

10 / 10

10 / 10

Przepiękne miejsce, cudowna atmosfera i przepyszna cudowna kuchnia - godna polecenia !! Na pewno tu zawitamy kolejnym razem!!

Marta, Booking.com

5 / 5

Polecam bardzo serdecznie. Jedzonko przepyszne herbatka zimowa wraz z widokami z okna i klimatem to coś wspaniałego. Śliczny mały piesek o imieniu HACZI dodał temu miejscu uroku. Jeśli chcesz zjeść smacznie i w przecudownym klimacie to serdecznie polecam!!

Maciej, Google

5 / 5

Przepysznie i bardzo miło 😍 sandacz na szpinaku rewelacyjny, piękny dorsz i mega schabowy. Rosół jak u babci. I nie można nie wspomnieć o serniku na gorąco i domowej roboty ptysiu z prawdziwą bitą śmietaną 😍 dziękujemy za możliwość wprowadzenia naszej labradorki i zapewnienie jej miski z wodą i kostek od żeberek - nie musieliśmy prosić 🥰😍 cudowne miejsce. Na pewno jeszcze wrócimy 👍🙂

Ewanna, Google

5 / 5

Spektakularny Sylwester!!! Fantastyczna obsługa. Zjawiskowe menu (takiego schabowego na cały talerz, mógłbym zajadać codziennie na śniadanie). Muzyka wszechstronna. Jeśli według maksymy "Jaki Sylwester taki cały rok" to chciałbym żeby właśnie tak wyglądał kolejny rok. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę, nie tylko na imprezę noworoczną (zimne ognie o północy, co niezwykle szanuję i doceniam ze względu na stres dla wszystkich i okolicznych zwierząt).

Michał, Facebook

10 / 10

Wyśmienita kuchnia z możliwością wyboru wielu potraw regionalnych. Duży teren z możliwością spędzaniu czasu na wiele sposobów. Bezpłatny parking, możliwość rezerwacji noclegu ,wygodne łóżka, woda mineralna w pokoju.

Bożena, Booking.com

5 / 5

Dziękuję za perfekcyjne zorganizowanie 90 urodzin mojego teścia. Goście, którzy przyjechali z różnych stron Polski byli zachwyceni przepysznym jedzeniem, wspaniałą obsługą, wystrojem. Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym doradztwem pani menadżer. Wspaniała atmosfera. Goście wyjechali oczarowani. Jeszcze raz serdecznie dziękuję .

Mirosława, Google