?>

Sielskie imprezy okolicznościowe

sierpień 19, 2018

Jubileusz to podniosła chwila, którą warto uczcić w wyjątkowy sposób. Każdemu zależy, aby to wydarzenie dla jubilata bądź jubilatów, a także dla uczestników stanowiło uroczyste podsumowanie, które zapadnie na długo w pamięć. Szukając pomysłu na zorganizowanie urodzin rodziców, jubileuszu dziadków czy rocznicy ślubu zapraszamy do Karczmy Taberska! Nasze sielskie imprezy okolicznościowe z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania i zaproponują niebanalne rozwiązania.

Sielskie imprezy okolicznościowe mogą przybrać różną postać: eleganckiego przyjęcia, półformalnego bankietu czy beztroskiej biesiady. Wszystko przy suto zastawionym stole, z nienaganną obsługą i w sielankowym klimacie. Oferujemy szeroki wybór sal i plenerów, w których można podjąć Gości. Menu dostosowujemy do życzeń i możliwości organizatorów, przy czym gwarantujemy, że przygotowane potrawy zachwycą uczestników przyjęcia.

Całości wrażenia idealnego uczczenia jubileuszu dopełni doskonała lokalizacja. Piękna natura, sielski klimat pozwalają na ucieczkę od codziennych obowiązków, a przy tym potęgują dobrą zabawę i wypoczynek.

Nie jesteśmy gołosłowni! Przy okazji wyjątkowego jubileuszu, czyli 40-tej rocznicy ślubu Państwa Taberskich przetestowaliśmy nasze pomysły i to co się wydarzyło przerosło nasze oczekiwania! Trudno nam opisać co się wtedy działo, wystarczy że spojrzą Państwo na zdjęcia – wszystkie towarzyszące nam emocje widać jak na dłoni. Było wyjątkowo, bez zadęcia, a z nutką folkowej fantazji, w niesamowitym otoczeniu, wśród zieleni i cały czas z uśmiechem na twarzy. Takich właśnie chwil życzymy, abyście doświadczyli w naszej karczmie.

 

Dziękujemy tym, bez których ten dzień by się nie udał:

Fotograf: Photokaczmarek
Makijaż: Maja Korzeniowska
Fryzura: Marianna Kaniecka
Kwiaty: Kwiaciarnie MikoFlower