?>

Ślub i wesele w sielankowym stylu

listopad 30, 2018

Choć pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, to właśnie sezon jesienno-zimowy jest najlepszym okresem na planowanie ślubu i wesela w bardziej słonecznej aurze. A komu się marzy ślub i wesele w sielskim klimacie, wśród zieleni, z suto zastawionym stołem, tego zapraszamy do naszej Karczmy!

Wybór miejsca na wesele to jedna z najważniejszych decyzji jaką musi podjąć Para Młoda.  To właśnie obiekt w dużej mierze nada zaślubinom i weselu odpowiedni klimat. A jakość obsługi i kulinarna oferta dopełni całość. Tutaj nie można iść na skróty! Szukając niezwykłego obiektu, w prawdziwym sielankowym klimacie koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą!

W Karczmie Taberska można urządzić zaślubiny w plenerze, kameralne przyjęcie weselne czy huczną zabawę. Do dyspozycji Pary Młodej są także urokliwe zakamarki, które stanowią idealne tło do romantycznych zdjęć. Można śmiało w takiej scenerii wyobrazić sobie Pannę Młodą z wiankiem na głowie, czy Pana Młodego w nonszalancko rozpiętej koszuli. Można aranżować naszą przestrzeń do woli!

Jak może być u nas pięknie? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia!

Zapraszamy po szczegóły naszej oferty:

Tel. 515 393 762

 

Fotograf: Photokaczmarek
Makijaż: Maja Korzeniowska
Fryzura: Marianna Kaniecka
Kwiaty: Kwiaciarnie MikoFlower